HLAVNÍ > BAZÉNY > BAZÉNY S KERAMICKÝMI OBKLADY

BAZÉN S KERAMICKÝMI OBKLADYJSME TU PRO VÁS
JIŽ   30  LETProhlédněte si naši práci, vstupte do:
FOTOGALERIE

Bazń s keramickým obkladem s lamelovým zakrytím

Vnitřní bazén s keramickými obklady

Bazén s keramickým obklademVnitřní bazén s lamelovým zakrytím hladiny

 

Bazény s keramickými obklady se dnes stavějí pouze jako bazény vnitřní. Bohužel, ani při použití dnešních vyspělých stavebních materiálů a technologií nedokáže nikdo vyrobit zahradní venkovní bazén s keramickými obklady tak dokonale, aby po několika letech obklady neodmrzly a nezačaly opadávat...

   Tyto bazény jsou velice náročné na kvalitu a pevnost vlastního bazénového tělesa z betonu. Sebemenší pohyb tělesa, např. vlivem sesednutí podloží, mívá katastrofální následky - pokud těleso bazénu praskne a vznikne mezi keramickými obklady byť jen vlasová trhlinka, bazén teče... Toto např. vůbec nehrozí u betonových bazénů potažených těžkou bazénovou fólií DLW - DW, která je nesmírně pevná, ale také pružná, a pohyb bazénového tělesa či jeho prasknutí jí vůbec nevadí... viz. bazény z těžké fólie DLW - DW.

  Vlastní těleso vnitřního bazénu s keramickým obkladem je postaveno nejlépe z dutých betonových tvárnic vylitých betonem (tzv. ztracené bednění), samozřejmě poctivě vyarmované železnými výztuhami. Po perfektním vyrovnání vnitřních stěn vyrovnávací stěrkou je celý bazén opatřen několika vrstvami velmi kvalitní hydroizolační stěrky - ta má funkci izolace proti vodě. Poté je provedena zátopová zkouška na nepropustnost, a je-li vše v pořádku, bazén je obložen vlastním keramickým obkladem - dlaždičkami, které mají pouze estetickou funkci a zároveň chrání hydroizolaci pod nimi před mechanickým poškozením.

Bazény s keramickými obklady - opravy a rekonstrukce:

Provádíme i opravy a rekonstrukce bazénů s keramickými obklady (bazén s nalepenými dlaždičkami), a to především starých venkovních keramických bazénů s obklady, ale i bazénů vnitřních. K rekonstrukci se používá těžká bazénová fólie DLW - DW (síla 1,5 mm, výztuha ze skelné rohože, ověřená životnost více než 35 let, záruka 10 let) viz. rekonstrukce a opravy bazénů...

Zavolejte nám, nebo napište...

  Vnitřní bazén s keramickým obkladem Bazén s keramickými obklady

NAHORU


BAZÉNY KOPECKÝ - rychlé odkazy, aneb co kde najdete:

HLAVNÍ
FOTOGALERIE
BAZÉNY - přehled typů
   Betonový bazén z těžké fólie DLW - DW
   Plastový bazén, polypropylenový a laminátový bazén
   Fóliový bazén, bazén s fóliovou vložkou
   Keramický bazén
   Nerezový bazén
   Bazén z vítkovických plechů
   Rekonstrukce bazénu, oprava bazénu

PÍSKOVÁ FILTRACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
OHŘEV BAZÉNOVÉ VODY
ÚPRAVA VODY A CHEMIE
ZASTŘEŠENÍ A ZAKRYTÍ BAZÉNŮ
BAZÉNOVÝ SERVIS
AKCE, SLEVY

 Bazén s keramickými obklady: Zde se nacházíte. Tyto především vnitřní bazény jsou obložené keramickými obklady - dlaždičkami, kvůli častému odmrzání obkladů nejsou vhodné jako venkovní bazény. Provádíme i rekonstrukce a oprava bazénu s keramickými obklady - bazén s nalepenými dlaždičkami a to jak bazénů vnitřních, tak starých zahradních.

NAHORU

Design by KOUKOL © 2022
Všechny informace a fotografie na webových stránkách mají informativní charakter a jsou nezávazné.
Veškerý obsah tohoto webu včetně fotogalerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Ing. Martin Kopecký je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem!