HLAVNÍ > BAZÉNY > KERAMICKÉ BAZÉNY

KERAMICKÉ BAZÉNY



JSME TU PRO VÁS
JIŽ   30  LET



Prohlédněte si naši práci, vstupte do:
FOTOGALERIE

Bazén keramický

Obdélníkový keramický bazén

Bazén keramický se schody

Keramický bazén s bočními schody

Bazén keramický - barvyBazén keramický - barvyBazén keramický - barvy

3D efekt povrchové úpravy keramických bazénů



Keramické bazény nejdou vyrobit "na míru", ale vyrábějí se pouze ve standardizované rozměrové a tvarové řadě.



Pokud si přejete kvalitní bazén přesně podle Vašeho přání (jakýkoliv tvar, velikost, schody...), doporučujeme betonový bazén potažený těžkou fólií DLW - DW...

 

Keramické bazény nacházejí stále větší oblibu především jako rodinné bazény pro všechny ty, kteří si přejí velmi luxusní provedení bazénu, čemuž odpovídá i jejich velmi vysoká pořizovací cena. Vynikají skvělými vlastnostmi i vznešeným dojmem. Můžete vybírat z poměrně velké nabídky různých tvarů i rozměrů keramických bazénů, i z rozmanité škály barev s nádherným 3D efektem, kde si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník. Keramický bazén se tak stane ozdobou Vaší zahrady či domu.

Keramické bazény jsou z velmi odolného, pevného a přitom pružného materiálu, proto je lze použít jako venkovní zahradní bazény i jako vnitřní bazény. Vlastní keramický bazén je vyroben ze speciálně pro tyto účely vyvinutého materiálu - bazénové keramiky. Technologie výroby těchto špičkových keramických bazénů spočívá v sendvičovém jádře z keramiky, kombinovaném se speciální povrchovou ochrannou vrstvou, která je mimořádně odolná vůči ultrafialovému záření. Sendvičové jádro keramického bazénu zaručuje mimořádnou odolnost bazénu proti zkroucení a funguje také jako izolace. Povrchová ochranná vrstva chrání spodní vrstvu barvy před vlivy počasí a chemicky upravenou vodou. Navíc vrstva obsahuje pigmenty, které dodávají keramickému bazénu krásný jakoby trojrozměrný 3D vzhled.

Sklo a keramika při dosažení kritické teploty získávají nové neobyčejné vlastnosti. Keramický prach je složen z dutých kuliček - mikrotělísek.

Vlastnosti těchto mikrotělísek keramického bazénu jsou unikátní:

• bez poškození odolávají tlaku až 10 000 psi,
     • jsou mimořádně odolná vůči vzniku zlomů,
     • bod tavení je mezi 1600 - 1800 °C,
     • chemicky jsou zcela neaktivní,
     • neobsahují vlhkost v žádné formě,
     • mají velmi nízkou hmotnost.

Samotný keramický bazén by byl velmi křehký. Proto byla zavedena nová, mezinárodně patentovaná technologie, která dokáže pevně spojit keramický prášek s vinylesterovou živicí. Tak vzniká superodolný materiál s vlastnostmi obou komponent. Tato technologie výroby dvojnásobně prodlužuje životnost keramických bazénů a má další výhody:
     • lepší odolnost vůči nárazům,
     • odolnost vůči výkyvům teploty,
     • lepší tepelnou izolaci,
     • větší pevnost bez ztráty celkové pružnosti a tím i schopnost odolávat
       různým možným změnám podloží.

Další velmi důležitou vlastností keramických bazénů je velmi výrazná odolnost proti tzv. "osmóze gelu". Vrchní vrstva, která je tvořena speciálním Gelcoautem, je mimořádně odolná proti chemicky upravené vodě. Vzniká tzv. Bi-luminačním procesem. Tato vrstva dodává keramickému bazénu velmi unikátní vzhled - různé odstíny modrého mramoru, s tzv. 3D efektem.

Záruka: 10 let na povrch - 20 let na těsnost - 20 let na strukturu!

Takto vyrobené keramické bazény mají skutečně unikátní vlastnosti, kterým ovšem také odpovídá jejich mimořádně vysoká pořizovací cena (řádově statisíce).

Bohužel, někteří výrobci (v rámci snížení výrobních nákladů a zvýšení svého zisku) technologii výroby keramických bazénů značně šidí - bazénová vana je vyrobena z obyčejného laminátu a pouze na vnitřní straně je poměrně tenká vrstva keramiky. Samozřejmě, keramický bazén tím ztrácí většinu svých perfektních vlastností!

NAHORU


BAZÉNY KOPECKÝ - rychlé odkazy, aneb co kde najdete:

HLAVNÍ
FOTOGALERIE
BAZÉNY - přehled typů
   Betonový bazén z těžké fólie DLW - DW
   Plastový bazén, polypropylenový a laminátový bazén
   Fóliový bazén, bazén s fóliovou vložkou
   Bazén s keramickými obklady
   Nerezový bazén
   Bazén z vítkovických plechů
   Rekonstrukce bazénu, oprava bazénu

BAZÉNOVÁ FILTRACE A PŘÍSLUŠENSTVÍ
OHŘEV BAZÉNOVÉ VODY
ÚPRAVA VODY A BAZÉNOVÁ CHEMIE
ZASTŘEŠENÍ A ZAKRYTÍ BAZÉNU
BAZÉNOVÝ SERVIS
AKCE, SLEVY

  Keramický bazén: Zde se nacházíte. Keramické bazény jsou luxusní bazény pro náročné zákazníky. Keramický bazén je kvalitním řešením ve vyšší cenové relaci, používají se jako keramické bazény zahradní i bazény vnitřní.

NAHORU

Design by KOUKOL © 2022
Všechny informace a fotografie na webových stránkách mají informativní charakter a jsou nezávazné.
Veškerý obsah tohoto webu včetně fotogalerie, textů a informací je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu provozovatele stránek firmy Ing. Martin Kopecký je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem!